| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Buna!
Caut o persoana care poate crea in Photoshop o coperta de carte si care poate crea desene 3d ca cele ale lui Nixeu(vezi pe Instragram). Eu am ideea in cap, dar nu o pot face singura. Astept recomandari. Mersiii.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Contacteaza o firma de design, reclame sau o editura si cere-le parerea /preturi.

| Zuzu1991 a răspuns:

Www.freelancer.com
incearca, o sa ai o surpriza pentru orice proiect de genul asta

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Care va fi suma plătită pentru fiecare lucrare în parte?

| KwonJiyongParkJimin explică (pentru SmaraldAlbastru):

Nu stiu. Cat cere persoana respectiva. Daca nu e absurd de exagerat.

| BloodyLips a răspuns:

Cunosc eu pe cineva priceput, daca mai esti interesata.

| S0phy a răspuns:

Buna eu sunt dispusa sa te ajut, pentru inceput sunt un designer grafic amator in domeniul artei digitale de aproximativ 3 ani daca vrei sa vezi o parte din portifoliul meu uite un link: https://folio.procreate.art/ptect7
Deasemenea am un cont pe fiverr unde ofer servicii in acest domeniu uite un link: https://www.fiverr.com/ptect7?up_rollout=true
Daca esti interesat/ă sper sa mai vorbim!