| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cine a urmat cursurile de actorie la Scoala de Arta Bucuresti(inainte se numea Scoala de Arta Populara)? Doresc detalii despre admitere si pareri de la cei care au terminat sau sunt inscrisi la aceasta scoala. Durata de studiu- 2 ani.

O alta scoala care mi-a atras atentia este Scoala de Arte Corifeu Bucuresti insa cursurile de actorie dureaza 5 luni.

Astept parerile voastre, multumesc!

2 răspunsuri:
| pavel88 a răspuns:

Dai spaga si intri asa se merge acolo

| Valentin121 a răspuns:

La ce iti trebuie tie scoala de actorie? pentru filmele xxx nu se cere asa ceva?
Ca pentru alea esti tu buna PITZIPOANCO!