| Alexashadow a întrebat:

Cine poate sa-mi zica unde gasesc subtitrarea in romana la documentarul "Michael Jackson The life of an icon"?

Răspuns Câştigător
| AnDan a răspuns:

Salutare! Am facut personal subtitrarea pentru documentarul Michael Jackson: The Life of an Icon. Am incarcat-o pe mai multe site-uri cu subtitrari, insa nu a aparut inca pe toate. Cel mai repede o gasesti aici: http://www.subtitrari-noi.ro/......011)/19047

9 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Uite un motiv exceptional sa te-apuci sa-nveti engleza!
De ce n-ai profita?

| Alexashadow explică (pentru Crazyfish):

Stiu foarte bine engleza spre nestiinta ta si deja am vazut documentarul. Dar am prieteni care nu prea stiu si nu am de gand sa ii pun sa traduca din dictionar ca sa il vada, daca asa faci tu. Daca stii sa fi de folos la o intrebare fa-o, iar daca nu, nu te mai obosi sa raspunzi. Multumesc!

| Crazyfish a răspuns (pentru Alexashadow):

Le traduci tu,dude, daca esti asa destept! Un sfat bun nu-l critici, dick!

| Alexashadow explică (pentru Crazyfish):

Ultimul cuvant sa ti-l iei inapoi impreuna cu sfatul pretios. Eu pun o intrebare pentru un raspuns serios.

| madelina96 a răspuns:

Ia documentarul si intra pe www.ro-en.ro sigut te va ajuta

| Alexashadow explică (pentru madelina96):

Ce legatura are? Eu caut subtitrarea.