| anonim_4396 a întrebat:

Cum ce programe se suprapune un instrumental, pe o poza, imagine artwork, imagine miscatoare, videoclip etc. ca sa poti posta pe Youtube?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Proshow Producer
PTE AV Studio
Sunt special create pentru asta.
Sau cu orice video-editor, (începând cu cele light, gen Blender, DaVinci Resolve, Pinnacle Studio, Magix Vegas, și terminând cu Premiere sau cele folosite de crema industriei cinematografice) însă îți complici existenta aiurea, Proshow și PTE AV au fost create special pentru slideshow-uri multimedia (imagine, video, muzica,
text) și au o interfață relativ prietenoasa cu utilizatorul.

Pentru smartphone, KineMaster e cel mai bun, urmat îndeaproape de Photoshop Express.

Cu After Effects faci cu totul altceva, se vede cât l-a folosit cel care recomanda pentru asta asa ceva.

| siriusblack98 a răspuns:

Pentru pc iti recomand Adobe after effects iar pentru mobil iti sugerez Kine Master. Uite arunca o privire pe canalul meu de Youtube sa vezi daca asta este ceea ce cauti https://www.youtube.com/channel/UCCgQCIROxLRs15OhTE21sQw?view_as=subscriber