| edy03 a întrebat:

Bună, cunoaște cineva cartea, Istoria necunoscuta de 100000 de ani?
Am cautat-o pe net dar nu o găsesc.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, doar ce se cunoaste despre preistorie pe internet si prin carti. Daca vrei te putem ajuta cu aceste informatii happy

| Sonia822 a răspuns:

Lumea are maximum 7000 ani, inainte de asta n-a existat omenire, doar gaze toxice si ciuperci. N-avea cine sa scrie de acum 100.000 ani, nu erau oameni, nu descoperisera scrierea cu neiforma, poate fi cel mult un sf. D-aia n-o gasesti rolling on the floor

| edy03 explică (pentru Sonia822):

Am avut cartea și era doar numele ei asa, e despre o altfel de istorie.
Nam apucat decât sa citesc 10 pagini din ea acum 15 ani.
Din păcate părinții mei au băgato pe foc ca nu le plăceau ca citesc prea mult.

| Sonia822 a răspuns (pentru edy03):

Interesant. ce fel de istorie?

| edy03 explică (pentru edy03):

Da și eu am avut-o, dar am pierdut-o, era foarte interesanta cartea.

| Catalin77945 a răspuns:

O fii lumea batrana, da nici chiar asa.