| denisa0906 a întrebat:

big grin intrebare banalabig grin cum sa imi conving parintii ca sa ma lese sa`mi dau mustata jos.adica la mine e foarte vizibila si se vede de la o posta sad am 13 ani si mami zice ca nu ma lasa sa o dau jos inca da pe mine ma deranjeaza probabil ca si pe ceilalti din jurul meu sad ofer fundita

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Decoloreaz-o, ca altfel toata viata o sa te epilezi si o sa ajungi ca barbatii sa te razi!

| moodyblues a răspuns:

Asta e pentru trivia/amuzante?

| moodyblues a răspuns:

@ally...cu penseta?

| mmeee79 a răspuns:

Daa, cu penseta.stiu o fata care face asa, si nici nu are mustata. s-a obisnuit, nici nu o mai doare!
e chiar ok, doar ca o ia destul de des.cam o data pe saptamana
dar iti spun incearca, merita!
nu ti-o lua cu ceara.am auzit ca unele femei si-au luat-o asa si acum le este pielea foarte...aiurea:o
deci, cu penseta e mai binisor.acuma tu fa ce vrei!tongue
succes!

| GdX a răspuns:

Da-o jos, ca dupa aceea nu are ce sa mai zica, ai dat-o jos si gata, ce mai poate face cand te vede fara ea? Deci. spor la treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o dai jos va trebui sa faci asta in fiecare luna si e posibil si sa iti creasca mai mare. Incearca sa o decolorezi si asa nici nu te vei mai certa cu mama ta sa nu o dai jos. Consulta un salon de infrumutzesarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike spune "just do it"
Curaj, tânără mustăcioasă. Curaj!

| cristinuca05 a răspuns:

Da-o jos fara sa stie eilaughing

| jhonny_2304 a răspuns:

Intr-adevar, daca o dai jos vei fii nevoit sa o dai in fiecare luna sau poate chiar la 2 saptamani. (cazul meu)
Cu putin timp in urma am avut aceeasi "problema" ca si tine, parintii nu ma lasau sa dau musatta jos insa pe mine ma deranja asa ca intr-o zii, fara ca ei sa stie am cumparat un aparat de ras si "POC". Adio mustata!

| Ally_5163 a răspuns:

Daca ti-o dai jos sa nu faci prostia sa ti-o iei cu lama.Cunosc o fata care a trebuit sa se duca la dermatolog si sa isi faca extractie de radacina din cauza asta pentru ca i se facuse fata cum li se face barbatilor dupa ce se barbieresc. Daca vr sa ti-o dai joi ia-o cu penseta dar e foarte dureros... iar parinti tai nu vor mai avea ce sa iti spuna dupa ce vor fi pusi in fata faptului implinittongue asa a fost si la mine si nu au avut ce sa mai zica

| Ally_5163 a răspuns:

Daca ti-o dai jos sa nu faci prostia sa ti-o iei cu lama.Cunosc o fata care a trebuit sa se duca la dermatolog si sa isi faca extractie de radacina din cauza asta pentru ca i se facuse fata cum li se face barbatilor dupa ce se barbieresc.Daca vr sa ti-o dai joi iao cu penseta dar e foarte dureros...iar parinti tai nu vor mai avea ce sa iti spuna dupa ce vor fi pusi in fata faptului implinittongue asa a fost si la mine si nu au avut ce sa mai zica