| anonim_4396 a întrebat:

deci eu am intrat la un liceu tehnologic la turism si alimentatie. Ce materii voi face? La ce materii o sa dau teze? Si la ce materii o sa dau bacul? Am multe emotii si de abia astept sa incep liceul de aceea pun si multe intrebaribig grin. Am inteles ca voi face practica prin hoteluri, restaurante asta prin ce clasa voi face si ce anume voi face? Cum e in a9a si sa fii boboc? La voi cum a fost prima zi de liceu cum ati inceput sa va imprieteniti cu noi colegi? Si la ce licee sunteti? pup

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Dumnezeule! Bucurate de libertate cat esti amu' in vacanta, si lasa scoala cu grijile ei pe cand incepe, o sa vezi toate la timpul lor...