| amorezzata a întrebat:

Bună dimineața!
As vrea sa va întreb dacă mai știți ceva de locurile de munca de acasă (handmade).
Știu ca se lipeau plicuri sau se confecționat margele. Va mulțumesc

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai sunt. Părinții mei vopseau păsărele din lut ars.

| Catrice a răspuns:

Ziua buna. Dimineața a trecut de multhee hee
Alea le faci tu că și! iber profesionist vdaca te pricepi, nu te angajează nimeni.

| amorezzata explică (pentru Catrice):

Eu am un joob, dar sunt în șomaj tehnic.

| zilog a răspuns:

Erau țepe excrocherii
Mai bine te angajezi la debehams dhl fancourier
Coletar ceva ca astia iti dau bani nu teapa.

Aia cu plicuri sau lipit de piese pe placile electronice te puneau sa cumperi tu piesele electronice.sa inchei contract cu ei ca vei preda x montaje fubctionale pe luna
Apoi iti cereau casa apartamentul despagubire ca nu ai predat la timp si conform contractului...

Iatr omule de invatat o meserie!

| amorezzata explică (pentru zilog):

Îți mulțumesc frumos. Am un joob, dar momentan sunt în șomaj tehnic, și voiam sa fac ceva de genu

| amorezzata explică (pentru zilog):

Mulțumesc pentru răspuns. Eu am un joob, dar sunt în șomaj tehnic. Și voiam ceva de lucrat acasă