| onename a întrebat:

Buna dragilor! Ador forumul asta. De drag intru sa intreb si sa raspund. M-am saturat sa stau in calculator (avand in vedere ca am probleme cu ochii) si vreau sa imi omor timpul cu altceva : desenat, pictat. Mi se pare relaxant. Rog si eu un talentat la desen, va rog, sa-mi schiteze si mie o bunicuta cu o fata langa ea. Stiti cat mi-ar face placere sa pictez asa ceva ca imi iubesc enorm bunica. Dar nu sunt atat de talentata. Cunosc doar un baiat care e foarte foarte talentat dar nu vrea sa ma ajute, mai e si colegul meu. Deci, o mica schita si cu un link? Sau poate ceva de pe net? Ca am cautat si nu am gasit. sad Stiu ca unii ar zice 'i-auite-o si pe asta, crede ca cineva sta sa-i faca ei un desen'. Multi o sa dea dreptate frazei asteia. Dar, totusi, sa ne ajutam ca suntem oameni.Doar asa in creion ceva. Va multumesc si va puup! Funda, vot.

P. s : Am I N C R E D E R E in voi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| onename explică:

Pentru SherKan19, daca se pricepe, mi-ar placea enorm o batranica mai mica de statura cu o fata mai inaltuta sa o tina de gat. Sper ca nu cer imposibilul. Dar doar daca se pricepe. Am facut si cateva poezii superbe exact despre viata noastra la ea. Ar fi frumos sa pictez si un desen. Citeste cu atentie ce am scris. Il poate face oricum, daca intr-adevar poate. Il poti trimite la nice.razv@yahoo.com