| Gabinnen a întrebat:

Este cineva din Curtea de Argeş? Am nevoie de niste poze,pe care ar trebui sa le fac eu, dar nu am cum sa ajung pana acolo.
As aprecia daca ar putea cineva sa ma ajute. happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Showmystreet.com Intri pe el si faci printscreen-uri. Apoi le editezi cu Paint si gata. Daca iti trebuie ceva anume si nu te pricepi spune-mi si ti le trimit eu.

| cfrtobias a răspuns:

Eu nu-s de acolo da pe google nu poti cauta imagini sau crezi ca nu e locul ala?

| danaieladaniela a răspuns:

Pai le poti lua de pe google

| RalucaGinecolog a răspuns:

Da, te pot ajuta eu daca vrei

| Gabinnen explică (pentru RalucaGinecolog):

Buna. Regret ca am raspuns asa greu. Nu mai stiam parola.
Daca inca ma poti ajuta, as aprecia daca ai putea sa imi trimiti cateva poze cu manastiri sau fantana Mesterului Manole..biserici sau muzee. Orice e bine venithappy
In caz ca o sa vrei sa ma mai ajuti, ma poti contacta pe mail laura.109@yahoo.com