| Victor1398 a întrebat:

Foloseste cineva Foap? Cum va vindeti poze aici? Vreau sfaturi....sau vreau sa aflu daca cineva cumpara poze?

Ce site-uri vand pozele indata

2 răspunsuri:
| Alive99 a răspuns:

Salut.Parerea mea este sa nu vinzi poze cu tine sau cu membrii familiei.Pe internet sunt tot felul de ciudati si poti ajunge in situatii neplacute.Mai ideal ar fi sa gasesti un centru, unde poti discuta cu cineva face to face sau un site care iti ofera asistenta si poti afla detalii si cum vor fi folosite pozele tale.Cauta un site de incredere sau mai bine nu fa asta.Salut

| Victor1398 explică (pentru Alive99):

Eu nu facpoze gen cum ai spus tu cu membrii familiei sau eu....ma bazez pe natura si alte lucruri care ne inconjoara