| AleeSsandraa a întrebat:

imi spuneti si mie niste carti de citit gen S. F. cu vampiri, varcolaci, vrajitori
Cele mai frumoase funda

5 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Incearca jurnalele vampirilor e o carte super are 5 volume

| lorrenush a răspuns:

Twilight

| QUM a răspuns:

Stephen king- the shining ( de groaza ...si cam toate de la el sunt asa infricosatoare)
john saul - casa de la rascruce e tare (tot de groaza ) si multe alte tot de la el : cosmar, vocile...intuneric,
cu varcolaci : nu plange sub clar de luna de heather davis e super

| AleeSsandraa explică:

Merci, acum putin timp am terminat de citit cartea,, nu plange sub clar de luna'' si a fost super tare si nu stiu daca va aparea si volumul noisad

| LorennaAlexandra a răspuns:

L. J. Smith - Jurnalele Vampirilor
Rachel Caine - Vampirii din Morganville
Becca p. - Ingerul noptii
Kelley Armstrong - Invocarea
Kelley Armstrong - Revelatia
Kelley Armstrong - Rafuiala
Suzanne Collins - Jocurile foamei
Suzanne Collins - Sfidarea
Suzanne Collins -Revolta
Sper sa iti placa. big grin