| Katerina_2426 a întrebat:

In toata viata mea am avut numai 2 cosmaruri si pe unul l-am putut controla (a fost un cosmar lucid mai degrababig grin adica mi-am dat seama ca visez si l-am schimbat). Cum de? Stiu persoane care au cosmaruri cel putin o data pe luna. Eu de ce nu am? (nu ca m-as plange)

PS: Imi amintesc destul bine visele, nu uit prea usor, mai ales un cosmar.winking

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Am patit si eu asa o singura data, mi-am dat seama ca sunt in vis si vroiam sa ies, dar nu puteam. thinking
Nu cred ca se poate controla, sau explica acest fenomen, dar totul are la baza niste traume emotionale nevindecate din trecut.Bafta!

| quintron a răspuns:

Ma scuzi dar esti pe cale de-a muri sau se termina viata ta!? esti tanara si nu ai inceput o viata agitata! rabdare ca are sa vina si pe la tine! nu scapi asa usor