| Kabuto a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un desen pentru un tatuaj?

6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Ceva gen: http://th06.deviantart.net/......SaigoR.jpg dar cu o sabie şi un scut în mână?
Cred că n-ai fost în viaţa ta la un salon pentru tatuaje. Tatuatorul îţi va face o schiţă rapidă, după preferinţele tale, la salon. O să te ajute mai mult, că doar cu asta se ocupă, nu?

| DracoMalfoy a răspuns:

Ce fel de desen? vrei modele sau ce? fi putin mai explicit, te rogbig grin

| Kabuto explică (pentru DracoMalfoy):

As vrea ca un inger pazitor sa fie baiat cu o sabie in mana cu aripile dat corpul sau mai mari un pic am si o poza cu ceva in genu cu ce as vrea pentru cel care ma poate ajuta

| Ahb a răspuns:

Stiu eu sa desenez, am mai desenat love struck

| Kabuto explică:

As vrea un inger pazitor cu o sabie si scut in maini cu aripile mare pe langa corp sa fie barbat si cu ochi albatstri

| Kabuto explică:

Stiu ce zici dar vreau eu pentru mine o schita sa ma ajute intelegi