| NobodyCaresDotCom a întrebat:

Buna:).Ma puteti ajuta cu o parere?
http://doaresenta.blogspot.ro/
Daca se poate sa cititi pana la capat ar fi minunat.Mentionez ca nu l-am corectat, asa ca daca gasiti greseli imi cer scuze si sa mi le semnalati.Mersi.:)

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Te-ai gândit vreodată că nimic poate fi tot și tot poate fi de fapt, nimic?
happy

| NobodyCaresDotCom explică (pentru DarQueen):

I`m working on it laughing... voiam doar sa-ti stiu parerea.happy

| DarQueen a răspuns (pentru NobodyCaresDotCom):

Păi..aia e părerea mea, intercalată într-o întrebare.

| NobodyCaresDotCom explică (pentru DarQueen):

Ok.o sa ma gandesc serios la intrebarea ta.Mersi de parere.happy

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Salut, iti scrie un autor. Felicitari pentru ca scrii. Scrii relativ cursiv si aerisit, c eea ce e bine doar ca textul prezentat nu e relevant pentru o parere obiectiva, ar fi nevoie mai degraba de un text literar, nu de un editorial ca cel prezentat de tine. De asemenea, ai grija la greseli, din pacate sunt destule. PS: Dupa orice semn de punctuatie de lasa un spatiu, e obositor rau de tot sa citesti un text altfel. De asemenea, scapa de ''pacatul'' de a pune puncte de suspensie din paragraf in paragraf, e o boala a novicilor. In rest, mult succes pe mai departe.

| Wøodenpints a răspuns:

Scrii mult fără să spui nimic. Înșiri pseudostări despre care habar nu ai, dar le descrii așa cum ai auzit și tu la alții.

| Anduttziik a răspuns:

E superb love struck