| marlen55 a întrebat:

O rugaminte daca stie cineva sa ma ajute va rog frumos. Deci este pentru nunta. Am gasit o data din greseala pe internet dar am uitat unde. Asa deci este vorba de un tablou pe panza si toti invitatii de la nunta se duc si picteaza pe el si la sfarsit mirii dezlipesc o folie si dedesubt ramane poza lor scoasa in relief de petele de culoare puse de invitati pe tablou.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cum am putea sa te ajutam noi?
Ca de influentat memoria ta nu avem cum sa o facem...
Cauta in istoricul computerului tau, la data respectiva si deschizi fiecare link, posibils a gasesti ceea ce nu-mi amia duci aminte.

| marlen55 explică (pentru Violleta2022):

Ati putea pentru ca daca a mai folosit cineva sau daca a mai vazut cineva asa ceva pe net, are o denumire specifica tipul acestesta de pictat. Oricum am gasit prin a cauta in istoric. Problema era ca il vazuzem de mult, nu mai stiam perioada etc. oricum https://youtu.be/Qsdz0jhA0BY asta este

| Violleta2022 a răspuns (pentru marlen55):

Sansele sunt de 1 la 100 milioane ca cineva sa se uite pe aceeasi pagina in aceeasi zi si sa fie membu TPU, sa-ti vada intrebarea si sa vina aici sa-ti scrie.
Dupa cum vezi, au trecut deja 13 zile si cu exceptia mea, nu a venit nimeni sa-ti spuna.

Dar sfatul meu se pare ca te-a ajuta, odata ce ai gasit ce cautai.