| CinevaCandvaUndevaEu a întrebat:

Bună! Săptămâna viitoare, sâmbătă, este ziua unei prietene. M-am gândit să-i ofer un cadou special, o carte. Însă până acolo mai am de trecut peste un obstacol: ilustrațiile. Nu mă pricep foarte bine la desen și trebuie neapărat să am ilustrațiile pentru a trece la pasul următor. Voiam să vă întreb dacă știți vreo aplicație sau vreun program în care aș putea desena niște personaje simple, dar drăguțe (eu am nevoie de prinți și prințese laughing ). Am încercat să desenez și nu este o idee bună. Am căutat pe pinterest și alte site-uri personaje pe care le-aș putea folosi, însă nu am găsit ce trebuie. Țin să menționez că am nevoie de cinci personaje în total, făcând diferite activități (ex. mâncând, dansând, citind, dormind etc. ) Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te complica daca nu te pricepi la desen, da i cartea, gestul conteaza.

| Cozmea022004 a răspuns:

Poti face asta si in Paint. Poti face diferite forme pe care le colorezi si ai multe unelte utile. Daca te incurci, poti cauta tutoriale pentru asta.