| anonim_4396 a întrebat:

Scuza-ma pentru ca iti rapesc cateva secunde din timpul tau pretios, dar cer o parere.Pentru mine e foarte importanta. Vreau sa-mi spunteti parerile voastre despre pozele mele.Nu ma supar. Vreau cat mai multe pareri de bine si e rau si parere ajutatoare, sfaturi de edit si toate cele.Nu vreau sfaturi de la pitzi si cocalari :D.
.
http://aliii.sunphoto.ro/ali_poze_artistice

multumesc anticipat! mi-ai fost de ajutor.:D

17 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Sunt superbe! Eşti foarte talentată. Am pus întrebarea la Favorite, să-i arăt şi tatei. Fiecare se pricepe la ceva, tu te pricepi la fotografii. Oare există cursuri? Probabil că da. Şi mie mi-ar plăcea să urmez unul. Succes!

| Nastia a răspuns:

Sunt super

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Waw ...sunt chiar super :X si ff artistice. Cred ca o sa incerc si eu sa fac cateva poze asemanatoare cu ale tale pentru ca sunt prea tari.

| Zady a răspuns:

Mda sunt dragute sa stii. una singura nu mi-a placut cae sub care scria "I hate boys". daca nu vrei sa te afecteze pe viitor scoate-olaughing

| petruI a răspuns:

E ft frumos.parere de rocker

| thealchemist a răspuns:

Este prea evidenta incercarea de a poza. trebuie sa para mai la intimplare, fara efort, de parca ar fi o coincidenta ca esti cu camera prin apropriere.

| Pitica :X a răspuns:

Sunt foarte dragute pozele tale love struck

| ArexuDeea a răspuns:

Foarte tare poti face o meserie din asta

| hiphopbeatz a răspuns:

Stii cand faci zoom pe ceva. fa in asa fel incat in pate sa se vada blurat.nu mai face fade-uri ca in"girl sad" pentru sunt penibile.

pace!

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Artistice poze

| inginer a răspuns:

1. Idei artistice bune.
2. Calitatea imaginii proasta - si pierzi enorm la asta.
3. poza lovelly = kitsch - pitzi
4. dark - faina - dar trebuie mai mult contrast
5. repet - calitate proasta: rezolutioe proasta, contrast slab, claritate slaba, blurry, arata ca poze vechi expuse pe hartie proasta si scanate. Nimanui nu ii place sa vada o imagine in ceata - oboseste ochiul si il face sa faca un efort sa focalizeze imaginea.
6. Jump e faina - dar trebuia sa fie mai clara. La imaini silueta e important sa se distinga bine diferenta intre silueta clara - si fundalul pierdut.
7. nokeh = 0. nimic. e ca un rateu, ai apasat din greseala pe buton, nu e nici un plan focalizat.
8. norii - invata sa expui - suntem in 2010, nu lucrezi cu Aomures expirate - ciu-ciu claritate, ciu-ciu contrst, ciu-ciu culoare, ciu-ciu lumina. Misto scena.
9. oojuhi - suparator -- e taiat capul - deranjeaza la ochi
10. Prea tarziu - super - daca era un pic mai clara era perfect
11. simple princess - faina - culori bune - scena buna. ii lpiseste o pata de culoare vie si capul.
12. smile from camera - inteleg ca ai un zenit, dar invata sa expui! si ia-ti film bun - min iso 200 si nu expirat!
13. tenesi se crie tenisi si nu e o chesti mareata - sunt doi pauci cu cer - no art
14. zzyt - da
15. zznai - nu - focalizre gresita - ti se face rau, ca ochii incearca sa distinga ce e pe fundal si nu pot.

| TheDevilIsHere a răspuns:

Le ador sper ca nu te superi, am salvat pozele cu cerurilelaughing[t ca le ador am incercat si eu dar cum nu am aparat de ftografiat nu mere cu telefonulcrying si am cautat si pe net si nu am gasit le ador imi mai vine si mie sa fac niste poze ca uneori gasesc atatea peisaje si nu am cu cecryingcryingoricum mult succes in continuare sa faci cat mai multewinking

| Demoiselle a răspuns:

Prima mea remarca: vreau sa iti spun ca ai un mod de a tine aparatul in mana foarte original. Am observat ca ai si poze facute in oglinda(de obicei pozele in oglinda imi par pitzii)... dar incredibil! ale tale sunt adorabile. Ai niste poze f f reusite, si sunt chiar sincera.
Dar ca sa fiu pe deplin sincera: nu imi place a 5a poza.
Hugs!

| ChocolateDroid a răspuns:

Eu cred ca sunt efectiv superbe. Le ador love struck. Felicitari! Ai programul Photoshop? happy

| nuritza a răspuns:

Pai. nu te supara, dar unele poze sunt cam emohee hee. Fara suparare. Dar ma bucur ca esti plin de imaginatie happy faci poze la tot ce te inconjoara.winking Tine`o tot asa.

| Noask a răspuns:

Sunt foarte frumoase!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri
Unele chiar m-au ajutat
mi-am dat seama de unele lucruri
si nu pot sa spun ca nu am gresit
este adevarat.
Multumesc

si mai astept pareri si sfaturi.love struck