| Xxx2000 a întrebat:

Buna seara, are cineva un inductor cu manivela? Dinacela cum era la telefoanele vechi cu manivela, am nevoie urgenta de unul, si nu am de unde sa il cumpar! Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Greu iti vei gasi unul functional.
Doar daca-ti faci unul (din motor de curent continuu sau dinam de bicicleta, eventual unul electronic), depinde la ce vrei sa-l folosesti.

| IstratiValerica a răspuns:

Buna. Cred ca va pot face rost de unul functional....Cat sunteti dispus sa oferiti pentru a-l cumpara?