| Napy22 a întrebat:

Bună seara,

Mi-a apărut pe perete un semn/simbol. Nu am infiltrații de apa, nici țeavă înăuntru peretelui, doar cabluri electrice de la interfon. Poate găsesc pe careva de a mai văzut semnul/simbolul respectiv, sau ma poate îndruma. Țin sa menționez ca am sfestania făcută acum aproximativ o luna jumatate. Atașez link cu poze.

https://ibb.co/2SCjsyN
https://ibb.co/J7vtrMX

Mulțumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pare un caracter japonez sau chinez. Mai multe nu pot sa spun.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pare chinezesc.

| T0T a răspuns:

Chiar dacă pare un simbol din sanscrită sau vreo limbă asiatică, nu pare un caracter valid. Infiltrațiile de apă pot apărea oricum. Fenomenul e unul cât se poate de natural, doar că nu îl înțelegi. Știi e o vorbă... O reformulez: Oamenii necunoscători încearcă să găsească explicații la ceea ce nu cunosc folosind misticismul. Oamenii aceia nu sunt raționali.

| Brizbriz a răspuns:

Inseamna ca vine sfarsitul lumii, pocaiti-va, Isus va iubestehee hee

| Maraa345 a răspuns:

Seamna cu-n felinar.

| Maraa345 a răspuns:

Seamana cu-n felinar.