| VreauSaCunsoc a întrebat:

Stiti cumva aplicatii cu, care as putea crea; edita coperti pentru wattpad?

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Canva.com - nu este aplicație, este online, dar este genială

| VreauSaCunsoc explică (pentru D3I3):

Da,este super. Si e si gratuita.

| VreauSaCunsoc explică (pentru D3I3):

Dar nu stiu cum sa salvez poza in laptop, dupa ce am terminat coperta.

| D3I3 a răspuns (pentru VreauSaCunsoc):

Este un buton mai sus prin care downloadezi coperta. Dupa ce revin din vacanta iti voi trimite un screen shot in privat.

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Http://www.photocat.com/ - e un site online, are multe functii interesante
photoscape - un program pe care il instalezi pe calculator si iti permite sa suprapui/combini poze, decupezi, etc.

| Albinuța767 a răspuns:

PiZap este o aplicație care poate fi descărcată de pe Magazin Play

| Kiara7 a răspuns:

PicsArt