| biancacosconea a întrebat:

Buna!
Sunt clasa a VIII a si am dat miercuri si joi probele la liceul de artă Margareta Sterian Buzău pe teatru, stie cineva cat la% conteaza media de la examen? Cineva spunea ca e 50% apoi am auzit ca 25%.
Va rog frumooos, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| crismaria0708 a răspuns:

Buna! Si eu sunt clasa a VIII a și am dat probele la liceu de artă. Dar din Constanța și la muzica. Nu stiu exact cum e la voi, dar la noi, la Teatrul este 50%

2 răspunsuri:
| crismaria0708 a răspuns:

Și eu sunt clasa a VII și am dat probele la liceu de artă. Dar din Constanța și la muzica. Nu stiu exact cum e la voi, dar la noi, la teatru este 50%