| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cum e admiterea de la unarte? Eu nu prea am talent la desen, dar nici praf nu sunt. Am o imaginație bogată, nebună, dar când pun pensula pe foaie nu iese exact ce imi doresc. Am 19 ani și admiterea presupun că este in vară. Am vreo șansă să intru? Aș vrea cât mai multe sfaturi, am mare nevoie.

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Creativ si ata, sanse ai

| ingrid07 a răspuns:

Stiu ca se fac niste cursuri pregatitoare de 2 saptamani vara inainte de examene. Sunt importante! Daca iti doresti sa intri, du-te la ele! Te acomodezi cu cerintele si specificul profilor.