| anonim_4396 a întrebat:

TPU! am nevoie urgenta de o poveste, sau de idei despre ce as putea spune intr-o poveste(doar o idee, caci vreau sa fac o banda desenata)si e important. ceva din viata contemporana, macar o idee de personaj, orice! un episod din viata unui personaj, orice! multumesc mult! e urgent! pup!

Răspuns Câştigător
| PinkPanter a răspuns:

Din viata contemporana...nu stiu nimic,dar am cateva idei:My vampir life,Fntoma m-a strigat,Strigoii din castelul lui Dracula,De ce?,Ce e iubirea?, Viata din ziua de azi, Ce scurta e viata

1 răspuns:
| Natashha a răspuns:

Ce ai putea scrie despre viata contemporana?! Basescu,acta,pitipoance, tigari, rock si bere...