| GaBytZaX3 a întrebat:

Cei care cititi carti de Agatha Christie... care v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Estera123 a răspuns:

Eu am avut in clasa a VIII-a de citit '10 negri mititei', si de atunci mi s-a deschis apetitul pentru cartile de genul asta. Apoi am citit 'Cu cartile pe masa'(dupa 1 an) si 'Crima din Orient Express' in vara anului trecut (precizez ca am 20 de ani). Usor usor a inceput sa isi piarda din frumusete, poate pentru ca am inceput sa cresc. Dar, orice ar fi, Agatha Christie este una din autoarele mele preferate.
Poate ca 'Cu cartile pe masa' m-a maracat cel mai mult, pentru ca am vrut sa scriu si eu ceva asemanator laughing. Eram copil.
Dar toate au farmecul lor.

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

10 negrii jucausi!

Răspuns utilizator avertizat
| Pascu_Bianca_1990 a răspuns:

10 negrii mititei.