| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Dupa ce termin liceul vreau sa dau la o facultate de actorie si am nevoie de niste asa zise 'sfaturi'.
Din moment ce nu sunt pe vreun profil de actorie sau asa, care sunt sansele sa trec de probe? Trebuie sa fac cursuri sau ceva?
Pe mine ma intereseaza intr-o mare parte sa dau la o facultate in strainatate (Anglia de exemplu), dar care sunt pasii sa ajung acolo?
Pe ce se bazeaza probele si cum pot sa exersez ca sa intru undeva?
Repet, nu cred ca aici pot face treaba asa ca ma intereseaza foarte mult ce e in strainatate, cum sunt vazuti oamenii de aici acolo si cum dau admiterea si toate cele.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

UCAS te poate ajuta.