| MlleNicole a întrebat:

Este cineva interesat sa cumpere monede si bacnote vechi din anul 1946- prezent, dar si monede si bacnote vechi straine sau daca stiti pe cineva care este interesat( sa fie serios). Dau funditaaa :*

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pai fa si tu o lista cu ce anume ai, pune si ceva fotografii pentru a vedea starea lor.

| lolce a răspuns:

Eu chiar colectionez bani vechi de cativa ani.Dar spune-mi cu cat le vinzi si cate ai?happy

| MlleNicole explică (pentru lolce):

Am bacnote si monede( si din argint) din 1946. tu cam cat ai da pe ele ( in special pe cele de argint)?

| lolce a răspuns (pentru MlleNicole):

Cred ca ti-as da intre 150 si 200 lei (pe bacnote si monede in total). Depinde cate ai.

| MlleNicole explică (pentru lolce):

Mai am doua monede de argint http://www.google.com/......tp?/imgres
asa arata. Cat mi-ai da pe amandoua?

| MlleNicole explică (pentru lolce):

Scuze. asa arata monedele :)
http://www.google.com/......tp?/imgres
Astept raspuns :)