| Uglypoison a întrebat:

Întrebare pentru artiști și graficieni. Îmi puteți recomanda creioane colorate de mare calitate la un preț accesibil?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D4V6H2BBM/
Astea sunt bune si de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu sigur cat de bune sunt dar poate te ajută, dai la preț crescător https://www.magazinulartistilor.ro/......-colorate/

| PaulaAndrada a răspuns:

Cele mai bune creioane colorate pe care le găsești la noi în tara sunt cele de la Faber-Castell. Sunt mai scumpe, ce-i drept, dar foarte calitative.
Dacă nu, poți opta pentru Derwent(preț mediu) sau chiar Koh-I-Noor(preț scăzut).
Toate aceste firme au mai multe categorii de creioane, asa ca te poți uita pe internet la review-uri ca sa fii sigur de calitatea produselor achizitionate.