| Yahira a întrebat:

Mi-a venit o idee si am nevoie de pareri si sfaturi: m-am gandit sa ii pictez un tablou varului meu. El este martor al lui Iehova si as vrea sa ii fac un peisaj, gen raiul. Am vazut in mai multe carti de la martori diferite ilustratii cu raiul (o presupunere cam cum ar fi) si aratau asa de bine...si m-am gandit sa ii fac un astfel de tablou. Totusi acesta as vrea sa fie surpriza, desi as putea face si un alt peisaj nu neaparat raiul ci un peisaj frumos de primavara sau asa ceva. Ceva idei? Trimiteti poze cu ceva peisaje frumoase care merita pictate happy. Funda!

Răspuns Câştigător
| RosyInferno a răspuns:

Poti sa ii pictezi un peisaj din judetul in care locuiesti si urmeaza sa stea o perioada. Gaseste o campie, o scoala sau orice altceva care pe tine te atrage si-ti aduce zambetul pe buze si fa-o sa para ca din rai, adica frumos, luminos, primitor si gratios.

| Yahira explică (pentru RosyInferno):

Ai dreptate multumesc! E o idee buna happy

| RosyInferno a răspuns (pentru Yahira):

Ma bucur ca te-am ajutat sau, macar, ti-am dat idei.

3 răspunsuri:
| Yahira explică:

Am uitat sa va mai zic ca el este in Italia si as vrea sa fie un cadou de bun venit.