| BornToLoveJDB a întrebat:

Poate cineva sa imi traduca si mie urmatorul text, va rogg? : Justin: "It hurts, it hurts a lot… but you know what? I understand my fans because they have told me that I hurt them too with my attitude sometimes and I apologize if I ever hurt them because I know I’m a very impulsive person and I don’t even know what I do sometimes, but I’m hum…an and I’m sorry if I ever hurt anyone of them. They get mad at me sometimes on the internet, they think I won’t notice what they say about me, but I do. I see everything and it seriously tears me apart when I see that they say "I don’t want to be a belieber anymore", you can ask anyone; Ryan, my mom, my dad… anyone. They say that I’ve changed and… I mean, of course I’ve changed, I’m not going to be the same 15 year-old kid that most of them discovered on YouTube, I’ve grown up and my real fans will understand that. But I respect their decision if they go and I love them if they stay with me. If I could, I would hug each one of my beliebers, one by one, the ones who didn’t stay and the ones that are still with me, supporting me. I just want them to know that I love them… I love them so much. And I don’t say this because of publicity, I just feel like I truly love them, like they have become a really important part of my family and I apologize if I have ever hurt them, I’m a person and I make mistakes. Everything I ask for is: the ones that are still with me, stay with me, because if I ever lose them, I’m going to lose everything. I don’t care about the fame, what I care about is if I lose my real beliebers, I’m not going to be able to have them back by my side. I promised them something and they know about it. Everything I have achieved is just because of them, because of their unconditional support, they are the ones who made me into the person that I am today and you can’t even imagine how thankful to them I’m for that. Please, don’t take my Beliebers away from me, that’s everything I’m asking for. Please, stay with me."

This Interview…I just don’t have words. How can a 17-year-old think of something this wise to say. I don’t even have words…. He’s amazing
Am reusit sa inteleg cam o jumatate din el...Cine poate sa mi-l traduca tot, primeste funda! Va rogg puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Justin: "Doare, doare foarte mult, dar ştiţi ceea ce am înţeles, deoarece fanii mei mi-au spus că i-am ranit cu atitudinea mea, uneori, şi îmi cer scuze dacă am rănit vreodată ei pentru ca stiu ca sunt un foarte impulsiv? persoană şi nu ştiu nici măcar ce fac uneori, dar eu sunt un zumzet şi îmi pare rău dacă am rănit pe cineva ca ei. Te superi pe mine, uneori, pe internet, ei cred că nu va observa ceea ce spun ei despre mine, dar eu văd totul şi-l serios pe lângă mine lacrimi cand vad ca ei spun "Nu vreau să fie o belieber mai", poti intreba pe oricine;. Ryan, mama mea, tatăl meu... cineva Ei spun că mi-am schimbat şi mă refer, desigur, m-am schimbat, nu am de gând să fie la fel de 15 ani copil, care de cele mai multe le-a descoperit pe YouTube,. M-am maturizat şi fanii mei vor înţelege că reale. Dar eu respect decizia lor, dacă se duc şi eu îi iubesc în cazul în care stai cu mine. Dacă aş putea, aş îmbrăţişare fiecare dintre beliebers mele, unul câte unul, cei care nu au stat şi cei care sunt încă cu mine, mă sprijină vreau doar să ştie că eu îi iubesc... Eu îi iubesc atât de mult Şi nu spun asta pentru că de publicitate., ma simt cu adevarat ca eu le iubesc, ca au au devenit o parte foarte importantă a familiei mele şi îmi cer scuze dacă am rănit vreodată, sunt o persoană şi fac greşeli Tot ceea ce cer este:. cei care sunt încă cu mine, stai cu mine, pentru că dacă l-am le pierd, am de gând să-şi piardă tot ceea ce nu-mi pasă de faima., ceea ce îmi pasă dacă se pierd beliebers meu real, nu am de gând să fie în măsură să le aibă din nou de partea mea i-am promis. le ceva şi ştiu despre ea Tot ce am realizat este doar din cauza lor,. din cauza lor de sprijin necondiţionat, ei sunt cei care ma făcut pe mine în persoana pe care am şi astăzi nu vă mai puteţi imagina cât de recunoscător pentru ei am "m pentru care Te rog,. nu iau Beliebers meu departe de mine, asta e tot ceea ce eu cer pentru rugăm,. stai cu mine."
Acest interviu... eu chiar nu am cuvinte. Cum pot crede ca un om de 17 ani are ceva atat de intelept de spus. Încă nu am nici cuvinte. E uimitor

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Incearca google translate.E prea mult de scris.
Legat de ce ai scris,de ce a zis el,imi pare rau ca "toata lumea il uraste".Eu n-am nimic cu el, doar ca nu ascult genul ala de muzica, plus ca m-am maturizat.Nu sunt o pustoaica de-aia de 12 ani inebunita dupa el...
Suna putin a disperare ce a zis...dar poate are si motive...

Dar ce ma stresez eu?! Problema lui.

| Igescu_Alex_1988 a răspuns:

Ustin : " Doare, doare foarte mult... dar stii ce am înțeles fanii mei pentru că ei mi-au spus că le- am rănit prea cu atitudinea mea, uneori, și îmi cer scuze dacă le- am rănit niciodată pentru că știu că sunt un foarte? persoană impulsivă și eu nici măcar nu știu ce să fac, uneori, dar eu sunt zumzet o și îmi pare rău dacă am rănit pe nimeni de ei. ei te superi pe mine, uneori, pe internet, ei cred că nu va fi. observa ce se spune despre mine, dar eu nu văd totul și mi-a lacrimi serios în afară atunci când văd că se spune " eu nu vreau să fiu un belieber mai ", puteți întreba pe oricine, Ryan, mama mea, mea tata cineva. Ei spun că m-am schimbat și vreau să spun, desigur, m-am schimbat, eu nu am de gând să fie același copil de 15 ani care cele mai multe dintre ele au descoperit pe YouTube, am crescut și fanii mei adevărați vor înțelege asta. Dar eu respect decizia lor, în cazul în care merge și eu le iubesc, dacă stai cu mine. Dacă aș putea, aș îmbrățișa fiecare dintre beliebers mele, unul câte unul, cei care nu stau și cele care sunt încă cu mine, mă sprijină. vreau doar ca ei să știe că eu îi iubesc le iubesc atât de mult. Și nu spun asta pentru că de publicitate, ma simt ca ei iubesc cu adevărat, cum ar fi acestea au devenit o parte foarte importantă a familiei mele și îmi cer scuze dacă le-am rănit vreodată, eu sunt o persoană și eu fac greșeli tot ceea ce cer este :. cei care sunt încă cu mine, stai cu mine, pentru că dacă le-am pierde vreodată, am de gând să-și piardă totul. nu-mi pasa de faima, ceea ce mă interesează este dacă pierd beliebers mele reale, eu nu am de gând să fie în măsură să le aibă din nou de partea mea. le-am promis ceva și ei știu despre el. Tot ceea ce am realizat este doar din cauza lor, din cauza sprijinul lor necondiționat, ei sunt cei care m-au făcut în persoana care sunt azi și nici nu se poate imagina cât de recunoscător le-am sunt pentru asta. te rog, nu luați Beliebers mei departe de mine, asta e tot ce cer. te rog, stai cu mine. "