| Justmeale2345 a întrebat:

Recent a fost ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa ii fac. Ea mi-a dat de ziua mea un fel de tabel cu sfoara de care erau agatate multe poze cu noi si as vrea si eu sa ii fac ceva mai special dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta? Am doar o zi la dispoziție. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Fa-i ceva cu mana ta. Ea s-a gandit. Pune-ti mintea la contributie.

| Wheizii a răspuns:

Daca stai in Bucuresti e simplu, daca e prietena ta trebuie sa ai macar o poza cu ea, poti sa te duci la Piata Unirii/ sau la orice magazin de developare si sa scoti imprimi fotografia din telefon. Tot de acolo cumperi si o rama, costa cam 30-40 lei una si pui fotografia in rama. Iti mai dau un sfat, sa scrii ceva amuzant/speical pe spatele fotografiei. Bafta