| DanaCherry a întrebat:

:* Spuneti-mi si mie niste piese de teatru pe care leati vazut si puteti spune ca merita sa mergi sa le urmaresti. Mersi :* FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| MRrs a răspuns:

Heii! Eu am vazut cateva dintre spectacolele de pe acest site :http://www.daya.ro/. Sunt genul de piese mai nonconformiste, daca iti place genul :D. Daca nu stii ce sa alegi de acolo crede ma, toate sunt foarte bune! P.S : ma bucur ca inca se mai apreciaza teatrul!

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca vezi anuntata pe vreun afis al vreunui teatru din oricare oras al tarii, o piesa scrisa de Matei Visniec, sa te duci sa o vezi. Orice piesa a acestui autor este interesanta si originala iar vizionarea ei ar fi un act de cultura.Numai bine.

| criiisa a răspuns:

Am vazut chiar vineri piesa de teatru "O scrisoare pierduta" si iti spun sigur ca merita sa mergi sa o urmarestiwinkinghappy

| wastingmytime a răspuns:

Miriam:X

| andreeatpu_9367 a răspuns:

O familie indoliata, clinica amantilor, viata lui helghehappy
sunt comedii toatebig grin