| DoamnaGasca a întrebat:

Stie cineva site-ul desenatori.ro? Oare ce sa mai întâmplat pe acolo? Se mai poate desena? Am văzut ca nu-i prea multă activitate pe acolo... in fine dacă știți dacă se poate desena de pe telefon pe acest site va rog sa îmi spuneți (vreau detalii) DAU FUNDĂ!

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Tinand cont ca necesita Adobe Flash, tehnologie abandonata de ani de zile pe motive de securitate chiar nu cred ca mai poti face mare lucru acolo, mai ales pe telefon.