| Annabelle a întrebat:

Buna TPU
știți vreo app buna de followers pentru Instagram?

5 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Addmefast dar asta e dacă vrei să te urmărească chinezii.laughing și este de fapt un site unde îți faci un cont și faci puncte.

| aCek1ng a răspuns:

Addmefast. Poti nota acolo sa poti primii follow doar de la romani.

| AlexAlex23 a răspuns:

Iti spun sa nu faci asta deoarece o sa iti dea follow chinezi/turci etc..mai bine iti dau follow persoane cunoscute..nu trebuie sa ai neaparat 1000 followers.

| viespar123 a răspuns:

Buna,cel mai bun app este sa-ti faci floowers singura si nu sa rogi pe cineva))