| dilucstoes a întrebat:

Buna TPU sunt din Bucuresti si as vrea si eu sa stiu de unde pot cumpara role de film pentru un aparat foto analog????(nu vreau sa comand de pe eMAG sau alte site uri)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba online. Nu cred sa mai existe magazine fizice de genul acesta.

| Aditu94 a răspuns:

Olx,publi24..si alte site-uri de genu.dar scrie pe olx si vezi ce iti da, succes

| dilucstoes explică (pentru Aditu94):

Prefer sa merg la magazin decât sa comand de pe site uri dar ms

| Brizbriz a răspuns (pentru dilucstoes):

NU cred ca, gasesti un magazin fizic, care sa mai vanda asa ceva
deci, in afara de on-line nu ai nici o sansa