| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Știe cineva superstiția despre cercei conform căreia, daca un bărbat oferă iubitei cercei înseamnă despărțire?
(Fara glume sau alte chestii, vreau să știu doar daca această superstiție chiar există)

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) și dacă-i ia brățară îi aduce noroc sau cum merge această știință?

| Violleta2022 a răspuns:

Fii serioasa fetita! Am primit cel putin 5 perechi de cercei toti anii astia de casatorie, si inca traim impreuna fericiti, bine merci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu era să o pățesc.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca nu exista, tocmai ai inventat-o tu acum.
Mai trebuie sa fie si reala, ceea ce nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi, exista, daca nu, nu rolling on the floor

| 09Ioana09 a răspuns:

Nu an auzit niciodată de asa ceva, si pare cam stupidă. Atâta timp cand cadoul pentru persoana iubita e făcut cu drag e ok.

| AlexandraP942 a răspuns:

Eu am auzit o variantă asemănătoare dar cu ceas, nu cercei. Posibil să existe superstiția, dar asta nu înseamnă că este și adevărată. Sunt irelevante atâta timp cât cadoul este oferit din inimă. happy