| Alexandra1859 a întrebat:

Bună, TPU! Trebuie să realizez un colaj în care voi folosi o fotografie cu dublă expunere care prezintă imaginea unei fete combinată cu o imagine cu clădiri dintr-un oraș. Apoi, trebuie sa adaug alte elemente legate de acest subiect pentru a pune în valoare fotografia, dar in am idee ce as putea sa adaug. Trebuie să fie alb-negru.
Ce elemente credeti ca as putea sa adaug?

1 răspuns:
| AlexandraP942 a răspuns:

Poți să încerci să te joci un pic cu brightness-ul, contrastul, poate așa accentuezi mai multe detalii. Dacă adaugi multe elemente posibil să devină prea încărcată fotografia după. Keep it simple happy