| didiii901 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi cumpar un telefon bun dar pana in doua milioanee cu prelungire de abonamet(nu cu abonament nou!)
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Joker1305 a răspuns:

Incearca Allview a4all sau cv de genul nu stu sigur modelul in orice caz costa trei milioane si ceva happy sau poti incerca la Vodafone, Funda?

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Alcatel onetouch, designul e tare frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnDi a răspuns:

La Vodafone ai programul un smartfone pentru fiecare. Poti lua Vodafone Spartfone e bunicel si este 200 lei cu prelungire de abonament dar aonamentul costa 10 euro (e cel mai mic)! Succes