| Andree a întrebat:

Vreau sa-mi desenez/pictez pe usa de la camera mea, nu prea am idei. As vrea ceva fluturi, buburuze sau chestii micute sau ceva flori. As avea nevoie de poze, tutoriale sau poate chiar idei ce altceva as putea desena. Multumesc!

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pai deseneazati ce iti place tie, nu avem de unde sa stium ce desen iti place tie, poti sa cauti pe goole grafici, sau texturi

| mdaria a răspuns:

Poti sa incerci asta pe usa - http://www.muralsbymorgan.com/......y.jpg.html

| Lavvvo a răspuns:

Nu cred ca este cea mai buna idee..Incearca stickere cu buburuze, valuri, etc. Depinde ce culori ai in camera ta.