| Adina981 a întrebat:

love struck
Imi faceti si mie va rog, descrierea unui prieten de la distanta ( indepartat )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e altceva depinde de cand il cunosti. Daca il cunosti de foarte mult timp ei bine imaginea uni prieten la distanta e destul de ok dar trebuie sa te gandesti si la cinsecinte ...sa o luam asa:deci nu il cunosti fata in fata el poate sa profite de chestia asta si sa te pacaleasca dar daca tu ai incredere in el e oarecum si bine si rau poate sa profite de faptul ca i-ai oferit prietenia ta din orice circumstanta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te referi la imaginea unui prieten la distanta si dakpoate tine prietenia in fine nu inteleg exact la ce te referi dar eu incerc sa te ajut.Deci...un prieten la distanta e ceva mai diferit persoana respectiva se poate schimba in mai multe feluri, sa devina mai matur/ă, sa nu mai tina legatura cu tine foarte mult deci un prieten la distanta e ca o pasare ea pleaca mereu in tarile calde dar se intoarce mereu acum nu stiu cum e prietenul/prietena ta dar o sa va mai revedeti daca repectivul loc unde nu la schimba prea mult, iar daca respectiva persoana o cunosti din alt oras pe messenger atunci te sfatuiesc sa nu ai incredere. sper ca te-am ajytat am facut tot ce am putut...love struck

| xCăpşunici a răspuns:

Ti-as face.
Adorez sa fac compuneri.sau descrierii. sau povestiiri
Ori ce e de creeat.
Dar cum adica descrierea.
La ce te referii?

| Adina981 explică (pentru xCăpşunici):

Adica descrierea unui prieten dar care nu il vezi in fata si petreci timp cu el! un prieten virtual!