| David2504 a întrebat:

Buna.Trec clasa a 11 a(profil tehnic) si as vrea sa ma transfer la alt liceu pe filologie.
Cu cat timp inainte trebuie sa depun dosarul si la ce ar trebui sa dau acele diferente ca stiu ca din clasa a 11 a nu se mai fac unele materii?
Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| GhitaAndrei2000 a răspuns:

Cererea de transfer poți sa o depui pe toată durata vacantei de vara

| David2504 explică (pentru GhitaAndrei2000):

Am inteles.Multumesc mult.Stii si la ce materii voi da diferentele?

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Daca mami si tati se lingusesc pe langa profesori, nu dai nicio diferenta.

| David2504 explică (pentru MoonwalkPhenomenon):

Asta nu prea cred.Am mai incercat cu banii dar nu prea a mers.Acum depinde de fiecare in parte