| andreeaalexandra16 a întrebat:

Bună tup vreau să fac niște meditați de pictură și limbi străine e târziu dacă am 20 de ani? Și dacă cunoșteti pe cineva care mă poațe medita la pictura din orasul Slobozia ialomita Vă rog să îmi spuneți Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

De ce sa fie tarziu? E foarte bine. E unul in Bucuresti care da lectii de pictura online, cauta pagina sau reclama lui. Inainte dadea lectii fata in fata.

| andreeaalexandra16 explică (pentru minrest):

Pai nu știu Cum îi zice și cred ca mă bine e față în față în alte orașe știu ca exista dar eu caut în orașul de unde sunt adică Slobozia ori Cum îți mulțumesc pentru răspuns

| minrest a răspuns (pentru andreeaalexandra16):

Da, e foarte bine asa, succes.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Andrea, eu m-am inscris intr-a uns'pea la seral cand aveam 30 de ani, intre timp am facut doua facultati in cadrul Universitatii Bucuresti si studii postuniversitare, asa ca tu la 20 de ani esti tocmai coapta sa incepi sa investesti in tine. Pregateste-te, invata, nu o sa iti para rau. Succes.

| andreeaalexandra16 explică (pentru minrest):

Off Mulțumesc mult pentru vorbele astea nici nu ști cat de bine îmi face pana și necunoscuți mă sprijină nu mai familia mea nu... Și nu mă ajuta cu nimic trebuie să mă descurc singura și spune ca e târziu la ani mei ca am îmbătrânit