| Fallen Angel a întrebat:

Buna tuturor. As vrea si eu un mic serviciu. Am cautat sa downloadez cartile lui Andrew Loomis dar nu am gasit mai nimic. Am auzit ca le pot sa le descarc in PC. Imi puteti da un link dar care sa mearga si sa nu fie nevoie sa ma inregistrez pe site pentru a le downloada? Am mare nevoie de ele, va rog mult sa ma ajutati. Multumesc!

3 răspunsuri:
| SelenaDesire a răspuns:

Pai, alexa, pe majoritatea site`urilor trebuie sa-ti faci un cont, dar, daca nu ai bani, sau timp, sau pur si simplu nu ai gasit cartile lui la un magazin le poti comanda online, dar asta va dura.
Deci daca vrei o solutie mai rapida, ai aici linkul:
http://www.wetcanvas.com/forums/showthread.php?t=380033
Dar trebuie sa te uiti cu atentie dupa enuntul asta 'You can download the books in. pdf format here'', si dai click pe "here'', oke?

O sa-l gasesti undeva pe langa poza aia cu Dave`s Florida, doar ca e cu cateva randuri mai jos. Good Luck ^_^

| Fallen Angel explică:

Scuzati greseala de scriere. M-am grabit si am scris "ca le pot sa le..." Sorry. Vroiam sa scriu ca am auzit ca pot sa le descarc. Va rog mult sa ma ajutati daca stiti. Multumesc inca odata.

| ivande3a a răspuns:

Cautale pe http://www.scribd.com/ sper sa le gasesti, bafta!