| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa imi recomandati un aparat foto profesional care sa faca pozele clare atunci cand e intuneric si miscare! funda; x

Răspuns Câştigător
| Ad0bE a răspuns:

Aici eu ma pricep :X (sunt fotograf) eu ti-as recomanda un Canon 7D big grin... dar e cam scump depinde de bani pe care ii ai thinking eu am 7D si sunt foarte multumit de el :X :*...sau daca nu ai bani i-ati un Canon G12 (primul meu aparat) am fost foarte multumit de el, face poze foarte clare si nu mai stiu unde am vazut recent din Germania o oferta la G12 cu 400 de Euro big grin sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

In ce pret vrei sa te incadrezi?

| Bubbleee a răspuns:

Nikon

| zuzu04 a răspuns:

Cele mai bune aparate profesionale sunt Nikon si Canon.
Funda?batting eyelashes