| elenaaaa234 a întrebat:

Am nevoie urgent de CREION CHIMIC și nu gasesc nicăieri. In caz ca este cineva din Galati care citește acest anunț și are un creion chimic sau mai multe de vanzare, ar fi minunat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

DEaca nu mai gasesti in librarii, atunci incearca la institutii unde s-au folosit sau la fostii angajati ai acestora (pensionari):
- Posta Romana
- firmele de transport marfa vechi (inclusiv mesageria CFR)
- depozite de marfuri
- etc.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Cred ca am vazut in hipermarketuri gen Dedeman, Leroy-Merlin, Praktiker. Evident, nu in Galati. Dar toate sunt la fel. Intreaba acolo.