| Cristianagheorghe a întrebat:

Buna ziua, am un frate pe nume Alin, nu a făcut școala de actorie dar știe foarte bine sa joace, vrem să știm dacă mai sunt locuri la lecții de viață la casting.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Până la "lecții de viață" mai e cale lungă.

Ceva roluri intermediare de succes pe undeva? Poate la vreo serbare la școală unde să fi smuls ropote de aplauze?

| elemonis a răspuns:

Buna.
Sa incerce sa-i contacteze fratele tau pe cei de la protv(postul pe care este lectii de viata), poate primeste un raspuns.
Poate incerca sa ii contacteze pe adresa casting@protv.ro -> dupa cum vezi e,, sugestiva" adresa de mail, e speciala pentru castinguri. Sa incerce sa trimita un mail. Poate primeste un raspuns.