| Purcărean a întrebat:

Caietele cu spirală sunt potrivite pentru persoanele care scriu cu mâna stângă? Pentru că aș vrea să îmi cumpăr dar să nu mă incomodeze după din cauza arcurilor.
Voi ce experiențe aveți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te incomodează dacă pozitionezi caietul cu arcurile în partea dreaptă.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Am avut o colega stângace în timpul scolii și folosea caiete cu spira. Poți face un test, sa iei un caiet și sa te prefaci ca scrii și o sa vezi mai bine.

| troleibuz a răspuns:

Sunt dreptaci si ma deranjeaza arcurile.

| aneliram a răspuns:

Cumpara.ti un caiet, si ai sa vezi daca te incomodează, fiecare pers. este diferită.

| helloitsme15 a răspuns:

Nu,foarte incomod. Mai bune cele clasice!

| macchiato a răspuns:

Depinde cum ții caietul și cum stai cu mâna pe caiet