| teodoram a întrebat:

Cam cat costa o chitara acustica? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cat esti dispus sa dai. Una mai ieftina ar fi 200 ron, insa pot fi si 400-500 ron. Daca esti incepator te-as sfatuii sa iti cumperi una mai ieftina si abia cand inveti sa canti bine iti poti lua una mai scumpa. (scuze nu stiui ce s-a intamplat la primul raspuns, dar am vrut sa il editez si acum nu imi ma apare)

8 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Salut, intr-adevar poti gasi o chitara OK incepand cu 200 ron. Ai aici cateva sugestii care sper sa-ti fie de folos: http://www.lectii-de-chitara.ro/2010/01/cat-costa-o-chitara/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cat esti dispus sa dai. Una mai ieftina ar fi 200 de lei, dar pot fi si 400-500 de lei. Daca esti incepator te-as sfatuii sa iti iei una mai ieftina si abia cand inveti sa canti bine iti poti lua una mai scumpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vreau si eu sa invat sa cant la chitara si momentan ma intereseaza sa fie ieftina http://thomashaus.ro/......p-714.html ce parere aveti e relativ buna
?

| Diana7383 a răspuns:

Eu vand chitara acustica + husa 1 mil 700

| xXAbeyGiirlXx a răspuns (pentru Diana7383):

Ce culoare are chitara? E veche? Dami add la frumsuik.grati
Ca sa mai vorbim

| claudya97 a răspuns:

De la 1 milion in sus si eu imi cau dar nu prea gasesc pe net cred ca trebuie sa ma duc in centrul bucurestiului sa imi iau

| aditzza12 a răspuns:

Aici in lupeni 120lei

| madabum a răspuns:

Poy depinde de care vrei sa iti iei...si eu vreau dar ma intereseaza una ieftina cam 200 ron deocamdata pentru ca nu stiu sa cand ft bine dar pe parcurs invat sa cant si imi iau una mai scumpa sper ca ti-am fost de folos