| JustLOVE_4233 a întrebat:

Cand este luna plina in noiembrie, anul asta?

Răspuns Câştigător
| problematic a răspuns:

Pe 21 noiembrie. Iata si calendarul lunii:

In luna noiembrie 2010 au loc urmatoarele evenimente astrale :

- 4 - 6 noiembrie 2010 - Mercur (in Scorpion) in trigon cu Uranus (in Pesti) si Jupiter (in Pesti).
- 5 noiembrie 2010 - Mercur (in Scorpion) in cuadrat cu Neptun (in Varsator).
- 6 noiembrie 2010 - Luna noua in Scorpion.
- 7 noiembrie 2010 - Neptun intra in tranzit direct in Varsator.
- 7 noiembrie 2010 - Venus retrograda intra in Balanta.
- 8 noiembrie 2010 - Mercur isi incepe tranzitul in Sagetator.
- 15 noiembrie 2010 - Marte (in Sagetator) in sextil cu Saturn (in Balanta).
- 18 noiembrie 2010 - Jupiter intra in tranzit direct Pesti.
- 18 noiembrie 2010 - Venus intra in tranzit direct in Balanta.
- 20 noiembrie 2010 - Mercur (in Sagetator) in conjunctie cu Marte (in Sagetator).
- 21 noiembrie 2010 - Luna plina (Luna albastra!) in Taur.
- 22 noiembrie2010 - Soarele incepe in tranzitul prin Sagetator.
- 25 noiembrie 2010 - Mercur (in Sagetator) in cuadrat cu Jupiter (in Pesti).
- 27 noiembrie 2010 - Mercur (in Sagetator) in cuadrat cu Uranus (in Pesti).
- 29 noiembrie 2010 - Venus intra in Scorpion.
- 29 noiembrie 2010 - Marte (in Sagetator) in cuadrat cu Jupiter (in Pesti).
- 30 noiembrie 2010 - Mercur intra in Capricorn.

Asta in cazul in care esti cu adevarat interesat/a de subiect.

10 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

In data de 21

| 11theo11 a răspuns:

Draguta mea, a fost luna plina pe 6 noiembrie. Urmatoarea data cand va fi luna plina este 5 decembriehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoooo...io-s vampir tu esti dracula? eu sug sange, tu?

| anonim_5778 a răspuns:

Uita-te pe calendar happy

| Speedo a răspuns:

Pe data de 21

| Jump3r a răspuns:

21 noiembrie thinking

| BiancaA a răspuns:

Pe 21 noiembrie

| EternalPrisoner a răspuns:

In data de 21. 11. 2010(sa fiu mai explicita) la ora 17:28 de minute.

| EternalPrisoner a răspuns:

In data de 21. 11. 2010 (ca sa fiu mai explicita) la ora 17:28 de minute.