| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Cand fac vocalize si cant rezultatele ar trebui sa ating note mai inalte sau sa am o voce mai placuta ce sa urmaresc?

2 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Din cate stiu eu, atunci cand faci vocalize o sa ai vocea mai placuta, deoarece va fi odihnita, dar si notele joase si cele inalte vor fi mai usor de atins, un sfat ar fi sa te focusezi si pe notele joase.

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru CdeMetal):

Ok mersi dar pe care? Ca eu doar fac Do re mi fa sol la si donu dac pe game nu stiu daca e corect. Care ar trebui sa le ating si daca le ating sa le tot repet daca le ating?